Laipni lūgti KOSTER! Hidroizolācijas sistēmas profesionāļiem

 

 

 

Kāpēc hidroizolācija ir tik svarīga?

Hidroizolācija ir būvniecības procesa ļoti svarīga sastāvdaļa. KOSTER specializējas hidroizolācijas attīstībā un ražošana no 1982.g. Mēs piedāvājam būvniecības nozarei hidroizolācijas sistēmas no pamatiem līdz jumtam. Tomēr, dažreiz, hidroizolācijas problēmām ir nepieciešami individuālie risinājumi. Mūsu augsti kvalificētie tehnisko speciālistu komanda strādā kopā ar klientiem, lai rastu risinājumus klienta prasībām.

Kāpēc hidroizolācija ir tik svarīga? Pasaulē, katru gadu tiek investēti ļoti lielie līdzekļi infrastruktūrā, sabiedriskos un privātos būvniecības projektos. Vācijas Valdības ziņojumā ir konstatēts, ka būvju bojājumu cēloņi 80% ir saistīti ar hidroizolāciju. Investējot augstas kvalitātes hidroizolācijā, ne tikai aizsarga būves elementus no ūdens iekļūšanās, bet arī nodrošina ieguldījumu efektivitāti, zemākās apkalpošanas izmaksas un augstu investīciju atmaksāšanu ilgtermiņā.

Jaunbūves

Jaunbūves, pamatu plātnes un pamatu vertikālā hidroizolācija pasarga būvi no grunts ūdeņu un nokrišņu iekļūšanas būvē. TPO jumta membrānas pasarga plakanos jumtus līdz 50 gadiem, dažādās Pasaules klimatiskās zonās. Šķidrie uzsmērējamie polimēri pasarga balkonus un terases no nokrišņu iekļūšanās telpās. Cementa bāzes produkti ar dzerama ūdens sertifikātu, pasarga mūsu ūdens glabāšanas rezervuāros. Ražotnes un noliktavās dekoratīvie grīdu pārklājumi, kombinē estētisku dizainu , augstu pretestību tehnikas kustībai un ķīmisko vielu iedarbībai, ka arī pretslīdēšanas un apkopes viegluma īpašības. Deformācijas un darba šuvju hermētiķi un injekcijas gels, palīdz veiksmīgi būvēt pazemes infrastruktūru, kā metro, tuneļi u.c.. Hidrofobie produkti aizsarga būves fasādes un virsmas, no mitruma, agresīvu gāzu, ka arī sāļu iekļūšanas..

Rekonstrukcijas un remonta projekti

Remonta darbos pagrabos, tuneļos u.c., cementa bāzes produkti negatīvai pusei, ļauj pasargāt būves no ūdens iekļūšanās . Speciālie produkti var apturēt pat ūdens ar spiedienu. Aizskaru injekcijas ļauj izveidot būves hidroizolāciju, bez atrakšanas. Horizontāla barjera aptur kāpjošo kapilāro mitrumu mūra pamatos un nesošās sienās. Sanācijas apmetumi bloķē sāļu parādīšanos uz apmetuma virsmas. Grunts mitrumā iekļūšanu caur grīdu un grīdu apdares bojājumu novēršanu, izpilda ar mitruma kontroles sistēmām. Mūsdienās, infrastruktūra , būvēta ar stiegrotu betonu – ir transportēšanās un tirdzniecības mugurkauls. Plaisu injekcijas un betona remonta sistēmas saglāba infrastruktūru šodien un rītdienai.

 

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America